Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 28. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
Jezera a údolí LECHTALSKÝCH ALP

Füssen, Tannheimertal, Lech am Arlberg

& největší lanový most na světě

 


od 5 990 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Během našeho dalšího víkendového zájezdu navštívíme jednu z nejatraktivnějších partií Alp. Lechtalské Alpy se rozprostírají na západě Rakouska mezi Tyrolskem a Vorarlberskem. Vynikají hlubokými dolinami a strmými štíty. Jsou neokoukané zástupy turistů, neboť jim chybí velké hotely a lyžařských sjezdovek je tu méně než ve známějších partiích Alp. Řeka Lech si zde razí cestu hlubokým údolím s malebnými horskými vesničkami rozsetými pod zasněženými štíty hor, na jejichž loukách kvetou azalky, orchideje a pobíhají svišti. K Lechtalským Alpám vám jako bonus navíc servírujeme malebné bavorské historické město Füssen.

 

Č. zájezdu

Termín

Cena

91659

20.06. - 23.06.

2019

5. 990

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 3x ubytování v ***hotelu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 3x ubytování
v ***hotelu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase Praha (cca 06,00 hodin) – Beroun - Rokycany - Plzeň (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) V poledních hodinách krátká zastávka ve FÜSSENU, historickém městě v bavorských Alpách na řece Lech, kde se zachovala řada štítových domů a zámek. Poté přejezd do malebného údolí TANNHEIMERTAL v rakouském Tyrolsku. Procházka podél jednoho z nejkrásnějších alpských jezer VILSALPSEE, jež rámuje kulisa vápencových hor. Večer příjezd na ubytování do hotelu. Večeře a nocleh.

2. den: Snídaně. Dopoledne výjezd lanovkou na JÖCHELSPITZ (1 768 m), kde začíná naučná stezka alpskou flórou s koberci květů. Odpoledne prohlídka městečka HOLZGAU, které se pyšní barokní architekturou. Poté procházka nádherným údolím HÖHENBACHTAL, kolem vodopádu SIMMSWASSERFALL. Neopakovatelný zážitek představuje shlédnutí největšího pěšího lanového mostu na světě, jenž se v délce téměř půl kilometru klene 114 metrů nad dnem rokle. Jedinečný most v tibetském stylu. Návrat do hotelu. Večeře, nocleh. 

3.den: Snídaně. Dopoledne prohlídka vesnice LECH AM ARLBERG, která byla v roce 2004 oceněna jako nejkrásnější vesnice Evropy. Připomeneme si katastrofický styl lyžování Bridget Jonesové ze známé britské komedie, jejíž alpská epizoda se tady natáčela. Možnost výjezdu lanovkou na RÜFIKOPF (2.362 m) s nádhernými panoramatickými výhledy, možnost nenáročné vycházky. Procházka přes azalková pole obydlená svišti podél horských potoků k jezeru KÖRBERSEE. Návrat do hotelu na večeři a nocleh.

4.den: Snídaně. Užívání romantické atmosféry zapomenutého koutu Alp. Zastávka v malebné vesničce WARTH. Možnost procházky po známé lechtalské cestě (Lechweg) podél řeky Lechu, nebo výjezd lanovkou na horu STEFFISALP. Poté přejezd do údolí NAMLOS. Návštěva osady se salašemi a tipickými horskými chatami FALLERSCHEIM. Odjezd do ČR. Návrat do půlnoci.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz