Poznávací zájezdy - Ostrov SYLT - klenot Severního moře & historická HANZOVNÍ MĚSTA, zájezdy | Inter Zbiroh 2016
Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 25. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..Ostrov SYLT - klenot Severního moře & historická HANZOVNÍ MĚSTA

Královna hanzy - Lübeck, lodí pěti jezery v NP Holštýnské Švýcarsko & Hamburk


od 4 990 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Vydejte se s námi prozkoumat nejsevernější část Německa – historická přístavní a hanzovní města, jejich památky i živou současnost. Uprostřed spolkové země Schleswig-Holstein se nachází Holštýnské Švýcarsko - jedna z nejhezčích oblastí severního Německa s idylickými jezery a romantickou pahorkatinou. A jako bonbónek ostrov SYLT – a co je zde tak výjimečného? Zajisté i vás uchvátí zdejší nekonečně dlouhé písečné pláže, majáky a typické domy se slaměnými střechami, které se schovávají mezi větrem vytvarovanými dunami.


Č. zájezdu

Termín

Cena

91278 

26.07. - 29.07.

2018

4. 990 

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizaci a minibarem, průvodce, 2x ubytovaní v *** hotelu, nebo hotelu Ibis Budget se snídaní, kompletní cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca 23,30 hodin) – Ústí nad Labem. (Možnost přistoupit na trase dle dohody s CK). Průjezd okolo Berlína na sever Německa. 

2. den: Přejezd na prohlídku klenotu Šlesvicka-Holštýnska - města LÜBECK (UNESCO), kde na každém kroku je cítit slavná minulost. Město získalo přezdívku „královna hanzy“, rodiště Thomase Manna. Ve středověku nejvýznamnější město na Baltu, které dodnes přitahuje milovníky cihlové gotiky (brána Holstentor, dóm, radnice). Nezapomeneme ani na mandlovou cukrovinku – marcipán. V Café Niederegger ochutnáme ten nejlepší marcipán na světě. Přejezd do oblasti přírodního parku HOLŠTÝNSKÉ ŠVÝCARSKO – morénové pahorkatiny a 140 jezer v překrásných přírodních scenériích. Celá oblast, utvářená v poslední době ledové, je domovem vzácných druhů zvířat a rostlin. Romantická a tajemná jezera v mírně zvlněném reliéfu byla a jsou kulisou řady filmů. Krásu této krajiny poznáme z paluby lodi během cca hodinové romantické plavby spletitými vodními cestami pěti jezery Dieksee, Langensee, Behlersee, Höftsee a Edebergsee. Přejezd na ubytování a nocleh.

3. den: Snídaně. Odjezd do Niebüllu, kde s námi náš autobus najede na speciálně upravený vlak Deutsche Bahn. Vlakem budeme pokračovat po 11,3 km dlouhé a uměle navršené Hindenburgově hrázi z roku 1927. Poté nás již bude čekat poněkud snobský, ale neopakovatelně krásný severofríský ostrov SYLT. Tento ostrov už několik let patří mezi nejvyhledávanější a zároveň nejdražší turistická letoviska v Německu. Zdejší nádhernou přírodu a úchvatná místa poznáme při okružní jízdě po ostrově. LIST – nejsevernější obec Německa. KAMPEN – více než sto schodů nás dovede na nejvyšší místo zvané UWE DÜNE s výškou 52,5 m, krásně zbarvené útesy RED CLIFF. WESTERLAND – luxusní centrum ostrova s přímořskou promenádou plnou plážových košů. RANTUM, které leží na nejužším místě ostrova – pouhých 500 m. Zpátky na pevninu se vrátíme opět vlakem. Návrat do hotelu na nocleh.

4. den: Snídaně. Příjezd do HAMBURKU – největší říční přístav Evropy, kam připlouvají i obří zaoceánské lodě. Nejbohatší a druhé největší město Německa, které je otevřené světu. Rozmanitost architektonických slohů z něj činí přitažlivý turistický cíl. Společně si prohlédneme střed města – Rathausmarkt s přepychovou radnicí, burza z roku 1841, městské jezero Binnenalster, Trotsbrücke - nejstarší hamburský most, kostel sv.Mikuláše (147 m vysoká věž). V odpoledních hodinách odjezd. Návrat do ČR do půlnoci.


 

 

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,
skype: interzbiroh,
ck@interzbiroh.cz