Poznávací zájezdy - Z WIENERWALDU do MARIAZELLU, zájezdy | Inter Zbiroh 2016
Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 25. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..Z WIENERWALDU do MARIAZELLU

Seegrotte, Baden bei Wien s rozáriem,

Bürgeralpe, Erlaufsee

 

 


od 3 290 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Navštivte s námi tak trochu jiné Alpy, nenajdete zde ohromné horské masivy ani ledovce. Ale určitě vás nadchne krásná nedotčená příroda, husté lesy, famózní vyhlídky, divoký kaňon. Vítejte v Göstlinských Alpách – bráně do alpského světa. Zároveň nahlédneme do historie slavného poutního místa Mariazell obklopeného kouzelnou přírodou.

 

Č. zájezdu

Termín

Cena

91148

08.09. - 09.09.

2018

3. 290

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, 1x ubytování v ***hotelu s polopenzí, průvodce, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu: 

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca 06,00 hodin). (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Nedaleko Vídně v blízkosti obce Hinterbrühl leží SEEGROTTE - unikátní jeskyně, která skrývá největší evropské podzemní jezero v Evropě. Jezerní jeskyni tvoří bývalý sádrovcový důl. Labyrintem chodeb a hal se dostaneme až k samotnému jezeru s rozlohou 6.200 m2 a hloubkou až 12 m, kde nás čeká romantická plavba lodí. Během druhé světové války sloužilo podzemí jako továrna na výrobu stíhaček He 162, tento model je zde také vystaven. Dále budeme pokračovat do BADENU u Vídně. Prohlédneme si historické centrum – letní rezidenci císaře Františka I., kostel sv. Štěpána, ve kterém bylo slavnostně uvedeno Mozartovo Ave verum, dům skladatele Beethovena (právě zde složil svou Devátou symfonii), největší kasino v Rakousku. Město bývá rovněž nazývané městem růží, nachází se zde největší rozárium Rakouska s více jak 600 druhy růží. Přejezd do hotelu na večeři a nocleh.

2. den: Snídaně. MARIAZELL – nejznámější, největší a nejstarší poutní místo Rakouska. Přidáme se k poutníkům, kteří už více než 850 let putují do Mariazellu ze všech koutů Evropy. Již příslušníci habsburské dynastie si toto místo velmi oblíbili. Navštívíme světoznámou baziliku se sochou Panny Marie, nazývanou Magna Mater Austriae (tj. Velká Matka Rakouska). Prohlédneme si známou kalvárii, u Heilige Brunnenkapelle – svaté kaple pramenů si nabereme svatou vodu. Zcela jiný nápoj nabízí firma Arzberger – likér (Mariazeller Magenbitter) dle tajné receptury z více než 33 léčivých rostlin se zde vyrábí od roku 1883. Možnost koupě zdejšího likéru. Abychom si užili i okolní přírodu a panoramatické výhledy, vyjedeme téměř z centra lanovkou na BÜRGERALPE – vyhlídka arcivévody Johanna. Na závěr jízda historickou tramvají z k přírodnímu klenotu k jezeru ERLAUFSEE. V podvečer odjezd. Návrat do ČR do půlnoci.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,
skype: interzbiroh,
ck@interzbiroh.cz