Poznávací zájezdy - "SALAMANDER EXPRESEM" na horu Schneeberg do Alp & nejkrásnější květinové zahrady v Tullnu a Schilternu , zájezdy | Inter Zbiroh 2016
Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 25. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do.."SALAMANDER EXPRESEM" na horu Schneeberg do Alp & nejkrásnější květinové zahrady v Tullnu a Schilternu

"Salamander Expresem" na horu Schneeberg do Alp

Za nejkrásnějšími zahradami Dolního Rakouska


od 3 290 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Jižně od hlavního města Rakouska začíná alpské předhůří, které vytváří jedinečnou kulisu k překrásným přírodním scenériím. Když stojíte v horských údolí určitě vás často napadne myšlenka, jak vypadá asi výhled ze shora. Takový nápad jsme měli také, a proto vám nabízíme tento výlet. Zároveň si vychutnáme poklidnou atmosféru krajiny Dolního Rakouska – v zemi kulturních pokladů, středověkých hradů, nádherných klášterů a především překrásných parků a zahrad oplývajících nekonečným bohatstvím barev, klikatými stezkami a poetickými zátišími.


Č. zájezdu

Termín

Cena

91618

02.06. - 03.06.

2018

3. 290

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování v ***hotelu s polopenzí, kompletní cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun - Praha (cca 06,00 hodin). Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK). Cesta do Rakouska. Příjezd do SCHILTERNU - Kittenberských zahrad snů, neboli Zahrady zážitků, kde se můžeme inspirovat důvtipným moderním pojetím různých světových zahrad (toskánská, japonská, anglická a další). Nejkrásnější expozice svého druhu v Rakousku o rozloze více jak 22 000 m2. Najdete zde například zahrady s tajemnými a exotickými názvy jako je zahrada ohně, slunce, duhy nebo pokušení, ale také typickou venkovskou babiččinu zahrádku, zahrádku bylinkářskou, zdravotní, japonskou, vřesovou nebo růžovou. Kromě nezapomenutelných dojmů a silného estetického zážitku získáte také velké množství nápadů, jak zkrášlit svou vlastní zahradu. Přejezd do města TULLN, ve kterém se nachází komplex nejnavštěvovanější rakouské Zahrady Tulln. Tato květinová přehlídka Dolního Rakouska je vrcholem všech aktivit co se týče kultivace a požadavků zdejší zahradní kultury. Zahrada je zdrojem impulsu pro kraj zahrad. Zahradnictví a lesní školky z Dolního Rakouska vytvořili více než 40 různých zahrad s charakteristickými vzory ve velikosti od 80 do 800 m². Přehlídka pro naše smysly vybízející k napodobení. Uvnitř zahrady vyhlídkový bod ,,Kugelfang“ - 30 m vysoká stezka mezi korunami stromů s výtahem. Příjemnou procházkou přírodní oblastí do centra města TULLN. Odjezd do hotelu na večeři a nocleh.

2. den: Snídaně v hotelu. Přejezd do vesnice PUCHBERG, odkud vyjedeme naprosto jedinečným zelenožlutým SALAMANDDER EXPRESEM – vlakem, který stoupá na nejvyšší pohoří Dolního Rakouska Schneeberg a na 9 km dlouhé trase překoná více než 1.200 metrů. Rozchod kolejí činí 1000 mm a maximální stoupání je 200 ‰.Během cesty vlakem si budeme moci vychutnat nejen krásy okolního horského světa, ale i kulinářské dobroty, například zastávka Baumgartner nabízí kromě nádherného výhledu do okolí i výborné buchty. Od konečné vrcholové stanice Hochschneeberg (1796 m) je rozhled skutečně velkolepý. Návštěva kamenného kostelíka - Elisabethkirchlein postavenou na památku císařovny Sissi Po návratu krátká prohlídka městečka Puchberg, které nabízí zříceninu středověkého hradu. Procházka malebným městečkem s možností nanáročné vycházky k působivému vodopádu SEBASTIENFALL. Odjezd, návrat do ČR do půlnoci.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,
skype: interzbiroh,
ck@interzbiroh.cz