CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
POKLADY JESENÍKŮ

Moravská Třebová – Křížový Vrch - přečerpávající vodní elektrárna Dlouhé stráně – Zlatokopecký skanzen – Jeseník – lázně Karlova studánka – hora Praděd – Petrovy kameny


od 4 590 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Zlato, minerální prameny, panoramatické výhledy i nečekané stavby, to jsou poklady, které na rozhraní Čech, Moravy, Polska a Slezska čekají na naši návštěvu.

Č. zájezdu

Termín

Cena

92092

22.07. - 24.07.

2022

 4. 590

Cena zahrnuje: : Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 2x ubytování v ***hotelu s polopenzí, kompletní cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca v 07,00 hodin). (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) MORAVSKÁ TŘEBOVÁ - město, kdysi zvané Moravské Athény, ukrývá nejen renesanční perlu - zdejší zámek, ale i jedinečný Křížový Vrch, který nás vtáhne do barokní atmosféry. Chloubou vodního stavitelství je PVE DLOUHÉ STRÁNĚ, nejvýše položená vodní plocha v ČR, vybudovaná jako nádrž pro přečerpávací vodní elektrárnu. Přejezd do hotelu na večeři a nocleh.

2. den: Snídaně. Odjezd do Zlatokopeckého skanzenu ve ZLATÝCH HORÁCH. V údolí ztracených štol se seznámíme sživotem v hornické osadě a můžeme zkusit ištěstí při rýžováni zlata u zlatorudných mlýnů. Odpoledne návštěva lázeňského města JESENÍK. Léčebnou sílu zdejších pramenů objevil slavný Vincenz Priessnitz. Návrat do hotelu na večeři a nocleh. Po večeři možnost odjezdu na večerní koupání v termálních LÁZNÍCH VELKÉ LOSINY.

3. den: Snídaně. KARLOVA STUDÁNKA - romantické lázně s osmi prameny se specializují na léčbu omenocnění plic a dýchacích cest, ale i rekonvalescenci po onkologické léčbě. Výjezd na Ovčárnu, odkud se můžete vydat na vrchol nejvyšší hory Jeseníků PRADĚD nebo tajemné PETROVY KAMENY. V případě nezájmu o turistiku možnost zůstat v Karlově Studánce. V pozdním odpoledni odjezd, návrat ve večerních hodinách.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz