Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 28. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
Bavorské zámky Ludvíka II

Labutí zámky- Německo

Neuschwanstein, Linderhof, Herrenchiemsee


od 3 290 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Ammerské Alpy a velkolepé Allgavské Alpy tvoří s nesčetnými jezery ledovcového původu malebnou a zároveň grandiózní krajinu. Radost ze života místních obyvatel se odrazila ve velkolepých stavbách. Barokní bohatě zdobené kostely, kláštery a četné zámky Ludvíka II. charakterizují celou oblast.

 

Č. zájezdu

Termín

Cena

*91460

02.10. - 04.10.

2020

3. 290

* Překrásná krajina s výhledy na Ammerské Alpy v „babím létu“

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování v ***tyrolském hotelu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 23.30 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň.(Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.)

2. den: V ranních hodinách příjezd k nejznámějšímu německému zámku NEUSCHWANSTEIN, který je umístěn na vysokém skalnatém vrchu v Bavorských Alpách. Nechal jej podle své snové vize vybudovat bavorský král Ludvík II. Stavba působí ve zdejší překrásné přírodní scenerii až nadpřirozeným dojmem – podivně, romanticky a snově. Podobný pocit si člověk odnáší i z návštěvy zámku LINDERHOF. Stylově se tentokráte jedná o lovecký rokokový zámek s francouzskou zahradou za anglickým parkem a uměle vytvořenou Venušinou jeskyní. Ke skvostům bavorské barokní architektury se vedle zámků řadí i významný benediktinský klášter ETTAL – jedno z nejvýznamnějších poutních míst.Odjezd do Rakouska na večeři a nocleh do typického tyrolského penzionu.

3. den: Snídaně, přejezd zpět do Německa – do městečka PRIEN při Chiemsee a odtud lodí na ostrov HERRENINSEL, jehož nejvýznamnější pamětihodnost představuje zámek HERRENCHIEMSEE vystavěný jako věrná kopie zámku Versailles. Stejný vzor cituje také rozsáhlý zámecký park zdobený nesčetnými fontánami, sochami a studněmi. V zámku je instalována expozice pojednávající o osobě krále Ludvíka II.V odpoledních hodinách odjezd do ČR. Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz