Poznávací zájezdy - Za kouzlem Bavorských & Tyrolských hor a jezer - BERCHTESGÁDEN, zájezdy | Inter Zbiroh 2016
Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 25. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..Za kouzlem Bavorských & Tyrolských hor a jezer - BERCHTESGÁDEN

Berchtesgadenské a Tyrolské Alpy

Berchtesgadenské Alpy, jezero Achensee v Tyrolských Alpách, Bad Tölz


od 3 390 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Při tomto zájezdu poznáte alpský Berchtesgadenský národní park v Německu a oblast největšího tyrolského jezera Achensee v Rakousku. Je to atraktivní oblast vysokohorské přírody s kouzelnou flórou a faunou, nádhernými sceneriemi plnými přírodních kontrastů. Svezete se vláčkem a projedete lodí po malebném jezeře Achensee a navštívíte známé lázeňské bavorské městečko Bad Tölz, kde působil kriminální komisař Berghammer, zvaný Ben, z televizního seriálu Big Ben.

 

Č. zájezdu

Termín

Cena

91368

na zájezd zbývá

poslední

1 volné místo

07.09. - 09.09.

2018

3. 390

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, 1x ubytování s polopenzí v ***typickém alpském hotelu, průvodce, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 23.00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.)

2. den: V ranních hodinách příjezd do Berchtesgadenských Alp, které patří k nejkrásnějším regionům celé Evropy. BERCHTESGADEN – klimatické lázně a sportovní středisko s četnými památkami. Výlet na vrchol Kehlstein s úchvatnou vyhlídkou a s horskou chatou zvanou Orlí hnízdo, která byla oblíbenou rezidencí Adolfa Hitlera. Jezero KÖNIGSEE – obklopené majestátními štíty hor Možnost náštěvy solného dolu SALZBERGWERK, který byl od 16. století zdrojem bohatství (průjezd štolami hornickým vláčkem, skluzavky, podzemní solné jezero, podzemní lanovka). Přejezd na večeři a nocleh do Tyrolska.

3. den: Snídaně. Zámek AMBRAS u Innsbrucku – impozantní renesanční zámek nechal postavit pro svou milovanou ženu, krásnou Filipínu Welserovou, arcivévoda Ferdinand Tyrolský. Prohlídka zámku, jehož chloubou je nádherný Španělský sál a portrétní galerie Habsburků od věhlasných umělců. Přejezd do JENBACHU. Odtud nostalgická jízda parní zubačkou k největšímu tyrolskému jezeru ACHENSEE, které nejprve objevili rakouští císařové jako příjemné osvěžení a pak začali přijíždět hosté z celého světa. Stejně jako oni budete moci absolvovat vyhlídkovou plavbu po jezeře obklopeném štíty Tyrolských Alp. Přejezd do bavorského lázeňského města BAD TÖLZ s malovanými domy a pestrou radnicí v selském stylu. Němečtí filmaři si vybrali město a jeho okolí jako dějiště pro známý kriminální seriál Big Ben. Návrat do ČR okolo půlnoci.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,
skype: interzbiroh,
ck@interzbiroh.cz