CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
Na ostrov HELGOLAND přes Lüneburské vřesoviště

Přes pohoří HARZ a Lüneburské vřesoviště na ostrov HELGOLANDod 5 490 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Během víkendového zájezdu navštívíme různorodé malebné krajiny. Čeká nás hornatá krajina Národního parku Harz opředeného legendami, nekonečné fialové pláně vřesu a malebné pastviny Lüneburského vřesoviště, romantická hrázděná městečka, krásné mořské pobřeží a fascinující ostrov Helgoland v Severním moři, českými turisty dosud neobjevený. Našim německým sousedům je však toto místo důvěrně známé, protože patří k jejich nejvyhledávanějším výletním místům.

Č. zájezdu

Termín

Cena

Cena FIRST MINUTE  

do 30.04. 2021

91501

20.08. - 23.08.

2021

5. 790 5. 490

PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 30.04. 2021 SLEVA 300,- KČ/OSOBA

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 2x ubytování (1x v hotelu Ibis Budget, 1x v ***hotelu), 2x snídaně, 1x večeře, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (06.00 hodin) – Ústí nad Labem (možnost přistoupit na trase po dohodě s CK). Přejezd do malebné oblasti Národního parku pohoří HARZ, které je nejznámější turistickou atrakcí Saska-Anhaltska. QUEDLINBURG – okouzlující městečko zapsané na seznamu UNESCO s hrázděnými domy, renesančním zámkem a velkolepým románským kostelem svatého Serváce. WERNIGERODE – pestré město pod Harzem“ s křivolakými uličkami, hrázděnými domy a pohádkovým zámkem, který získal přízvisko Neuschwanstein severu. Přejezd do hotelu na nocleh. 

2. den: Snídaně v hotelu. Přejezd do Národního parku Lüneburské vřesoviště. Návštěva nejzajímavějších partií této nádherné přírodní rezervace. Budete obdivovat krajinu porostlou kvetoucím vřesem a porosty jalovců, které se ztrácejí v nekonečných malebných pastvinách. K atmosféře patří i projížďka na vozech tažených koňským spřežením. SCHNEVERDINGEN – procházka vřesovištěm, návštěva unikátní vřesové zahrady. UNDELOH – malebná vesnice obklopená rozsáhlými fialovými plochami kvetoucího vřesu. LÜNEBURG – krásné hanzovní město s nezapomenutelnou atmosférou charakterizovanou dekorativními zvlněnými cihlovými liniemi s velkým množstvím středověkých památek. Přejezd na ubytování. Večeře a nocleh. 

3. den: Snídaně. Přejezd do přístavu Cuxhaven. Odtud bude následovat plavba výletní lodí na ostrov HELGOLAND v Severním moři, který je vzdálen 70 kilometrů od pevniny a který je vyhledávaným výletním a lázeňským cílem. K hlavním atrakcím ostrova patří nebetyčné červené útesy, malebné městečko a mořské akvárium. Zeleno-červeno-bílá vlajka Helgolandu vystihuje krásy ostrova – zelená je země, červená je skála, bílá je písek. Na ostrově, který je nejen svéráznou ostrovní přírodní rezervací, ale má i velmi zajímavou historii, absolvujeme také pěší okruh s vyhlídkami na nejzajímavější skalní útvary. V případě příznivého počasí bude možnost koupání na plážích s jedinečným bílým pískem. Možnost levných nákupů, jelikož je Helgoland v bezcelní zóně. V odpoledních hodinách návrat na pevninu. Při návratu zpět večerní zastávka v BRÉMÁCH – poklidném městě s bohatou historií. Romantická procházka středověkým centrem (Markt-Platz, radnice, socha Rollanda, románský dóm), které bylo zapsáno na seznam UNESCO. Odjezd zpět do ČR. 

4. den: Návrat do ČR v ranních hodinách.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz