Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 28. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
BENÁTKY ve víru KARNEVALU - 2020

Výlet do Benátek

doporučujeme jako vhodný dárek ke svatému Valentýnovi


od 3 890 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Každoročně ve dnech, které předcházejí Popeleční středě, se katolický svět změní v masopustní rej. Maškarními průvody a karnevaly se baví lidé po celé zeměkouli od Rio de Janeira až po jiho - české Milevsko. Nejznámější karneval v Evropě patří k Benátkám. Tam na pozadí melancholické atmosféry, stísněných uliček, temných kanálů, černých gondol a bílého krajkoví gotické architektury obzvláště vyniká tanec, hudba a nebývalá zábava. Pestrobarevné, mnohdy originální masky vracejí každého návštěvníka zpět do doby, kdy v jejich skrytu městská elita i chudina odhodily společenské zábrany a rozpustile se bavily. Při zájezdu na karneval těžíme z našich mnoholetých zkušeností. Umíme se vyhnout davům při cestě z hotelu do Benátek i během prohlídky města. Ukážeme vám místa, kde pózují ty nejpůsobivější masky, a při tom vám ukážeme celé Benátky s jejich významnými památkami i romantickými zákoutími. Oproti jiným termínům má výlet na karneval přidanou hodnotu. Můžete ho věnovat jako dárek k Valentýnovi, přerušíte období dlouhé šedivé zimy v české kotlině, ochutnáte skvělé karnevalové koblihy a v zimním období neucítíte zápach z benátských kanálů

 

Č. zájezdu

Termín

Cena

91080 

20.02. - 23.02.

2020

3. 890 

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování v ***hotelu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v podvečer po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca 18.00 hod.) – Písek – České Budějovice. (Možnost přistoupit po trase po dohodě s CK.) Přejezd přes Rakousko do Itálie. 

2. den: Do Benátek se vydáme vyhlídkovou plavbou z přístavu Fusina na západě laguny. Proplujeme kolem historického centra a ostrovů Giudecca nebo San Servolo. Zastavíme se na ostrově MURANO, kde se už od středověku vyrábí proslulé benátské sklo, lustry a zrcadla. Potom se vydáme kolem malých ostrůvků na TORCELLO, ostrov, který má nejstarší památky v benátské laguně. Prohlédneme si ho pohledem spisovatele Ernsta Hemingwaye, užijeme si atmosféru benátského venkova a můžeme zajít na vyhlášené cappuccino. Později zavítáme na ostrov BURANO s barevnými domky, krajkami a šikmou věží kostela svatého Martina. Odpoledne si užijeme karnevalové prostředí s maskami a hudbou v centru BENÁTEK, v oblasti náměstí Svatého Marka. Kromě zábavy se nám nabízí prohlídka Dóžecího paláce, kde sídlila vládní moc benátské republiky. Můžeme se na město podívat z kampanily nebo si prohlédnout jedinečné mozaiky v bazilice svatého Marka. Večer se vrátíme na pevninu a zamíříme na večeři a nocleh v oblasti Brentské riviéry

3. den: Ráno se vydáme podél vil naBRENTSKÉ RIVIÉŘE do přístavu Fusina a lodí pak do centra Benátek. Tady budete mít na vybranou, zdali se zapojíte do karnevalového veselí, nebo se vydáte s prů - vodcem na celodenní okruh po městě. Při procházce ochutnáte benátské speciality a budete na každém rohu potkávat historické i moderní masky. Projdeme čtvrtě Castello, Cannareggio, San Polo, Dorsoduro i San Marco. Zastavíme se u největší loděnice středověku – Arsenalu, narazíme na zkamenělé antické lvy, na dva největší benátské kostely, umělecky nejcennější jezdeckou sochu na světě, cenné kostelíky, operní budovu La Fenice, gotické a renesanční pa - láce. Ukážeme si hlavní dopravní tepnu Benátek – Kanál Grande i místo, kde se uzavírají svatby v Benátkách. Užijeme si atmosféru turisty opomíjených benátských náměstí, zvaných „campo“, navštívíme karnevalový i plovoucí trh. Zavítáme i na místa, kde se točil Indian Jones. Poznáme Benátky a nepřijdeme o atmosféru karnevalu. Večer se vydáme na cestu zpět.

4. den: Návrat zpět do ČR v časných ranních hodinách.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz