Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 28. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
BENÁTKY ve víru KARNEVALU - 2019

Výlet do Benátek

doporučujeme jako vhodný dárek ke svatému Valentýnovi


od 3 890 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Každoročně ve dnech, které předcházejí Popeleční středě, se katolický svět změní v masopustní rej. Maškarními průvody a karnevaly se baví lidé po celé zeměkouli od Rio de Janeira až po jihočeské Milevsko. Nejznámější karneval v Evropě patří k Benátkám. Tam na pozadí melancholické atmosféry, stísněných uliček, temných kanálů, černých gondol a bílého krajkoví gotické architektury obzvláště vyniká tanec, hudba a nebývalá zábava. Pestrobarevné, mnohdy originální masky vracejí každého návštěvníka zpět do doby, kdy v jejich skrytu městská elita i chudina odhodily společenské zábrany a rozpustile se bavily.

 

Č. zájezdu

Termín

Cena

91089 

28.02. - 03.03.

2019

3. 890 

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování v ***hotelu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v podvečer po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca 18.00 hod.) – Písek – České Budějovice. (Možnost přistoupit po trase po dohodě s CK.) Přejezd přes Rakousko do Itálie. 

2. den: Dopoledne prohlídka Benátek, organizovaná procházka městem. Odpoledne volno (zábava na nám. sv. Marka nebo návštěva některého z muzeí). Vychutnáme atmosféru karnevalového veselí. Večer ubytování v oblasti Benátek. Večeře a nocleh v hotelu. 

3. den: Snídaně. Pokračování programu – projížďka po ostrovech v benátské laguně: Burano, Murano. Odpoledne volný program v Benátkách (muzea, fotografování masek, defilé masek, koncerty). Večer odjezd.

4. den: Návrat zpět do ČR v časných ranních hodinách.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz