CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
BENÁTKY a Benátské ostrovy Murano a Burano

Město na ostrovech a mořské laguně

- město plné architektonických skvostů a památek

 

 


od 3 890 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Během dvou dnů si prohlédnete hlavní pamětihodnosti a zajímavosti města, které okouzluje své návštěvníky po dlouhá staletí. Poznáte nejen pamětihodnosti, ale budete mít čas i na procházky jedinečným labyrintem uliček nebo se vydat lodí na některé benátské ostrovy.

Č. zájezdu

Termín

Cena

91311

22.10. - 25.10.

2021

3. 890

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování v ***hotelu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění”, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 18.00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň. (Možnost přistoupit po trase po dohodě s CK.) Přejezd Německem a Rakouskem do Itálie.

2. den: Ráno příjezd do BENÁTEK – města vystavěného na laguně tvořené bezpočtem kanálů překlenutých mosty, s domy omývanými mořem, s ulicemi provoněnými mořskou solí, s bohatou historií a úžasnou atmosférou. Benátky jsou pro svou malebnost nazývány také Královnou Jadranu, která popletla hlavu snad všem svým návštěvníkům. Přivábily je elegantní gondoly s prozpěvujícím lodivodem, přilákaly je elegantní mosty, které spojují 118 ostrůvků, na nichž se rozprostírá město i se svými vzácnými pamětihodnostmi – bazilika sv. Marka s jedinečnou výzdobou a mozaikami, Dóžecí palác, kampanila, most Rialto, tržnice Rialto s exotickou faunou moře, kostel Santa Maria Gloriosa dei Frari se slavnými Tizianovými obrazy, paláce, galerie, malebná zákoutí… Pojďte s námi procházet i proplouvat městem na laguně. Nechte se jím očarovat a unášet se jeho atmosférou. A využijte také možnosti výletu na ostrov San Giogio Maggiore, odkud můžete z věže kostela sv. Jiří pozorovat město z ptačí perspektivy. Můžete zakusit romantickou plavbu gondolou a být hýčkáni zpěvem a voláním gondoliéra. Večer odjezd na ubytování do hotelu v oblasti Benátek. Večeře v hotelu a nocleh. 

3. den: Po snídani odjezd zpět na dokončení prohlídky BENÁTEK. Plavba lodí z Punta Sabioni benátskou lagunou se zastávkami a prohlídkou ostrovů BURANO a MURANO. Půvabný ostrov Burano s mnoha barevnými domy a atmosférou staré rybářské vesnice je proslulý výrobou krajky. Ostrov Murano se proslavil výrobou skla v oblasti Benátska. Historie výroby skla a rozvoje místních skláren je vysvětlena v místním muzeu, jež představuje jedno z největších lákadel regionu. Oba ostrovy dýchají klidnou, pohodovou atmosférou „malých Benátek“, kde jsou také kanály, mosty a mořské zálivy. Odpoledne návrat do historických Benátek s volným programem. Lze jej využít k prohlídce muzeí a galerií (např. galerie Academie). V podvečer odjezd z Benátek. Noční průjezd Rakouskem. 

4. den: Návrat zpět do ČR v časných ranních hodinách.


 

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz