Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 25. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..Alpská pohoří a průsmyky

Německo – Rakousko – Švýcarsko – Itálie
hora Zugspitze, Silvrettatal, Berninapass,
Müstair, ledovec Morteratsch 


od 4 690 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Tento zájezd nás zavede do jednoho z nejromantičtějších koutů Evropy na pomezí Rakouska, Švýcarska a Itálie, kde nad malebnými jezery se tyčí vysoké hory. Podniknete vyhlídkovou jízdu typickým švýcarským vláčkem přes horský průsmyk Albulapass.

 

Č. zájezdu

Termín

Cena

91248

13.07. - 16.07.

2018

4. 690

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací s minibarem, průvodce, 1x ubytování v ***hotelu s polopenzí, jízdenka vlakem po Švýcarsku, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 23.30 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Průjezd Německem.

2. den: V ranních hodinách známé horské středisko GARMISCH-PARTENKIRCHEN. Prohlídka areálu skokanských můstků a později z nádraží GA-PA zubačkou na vrchol nejvyšší německé hory ZUGSPITZE do výšky 2 964 metrů nad mořem. Prohlídka a neopakovatelné výhledy na okolí Ammerských Alp. Zpět lanovkou do rakouského EHRWALDU ve výšce 995 metrů nad mořem, kde bude čekat autobus. Dále průjezd přes FERNPASS do údolí řeky Inn a údolím PAZNAUNTAL na BIELERHOHE k přehradnímu jezeru SILVRETTA – které obklopuje řada vrcholů nad hranicí 3 000 metrů. Dále vysokohorskou silnicí SILVRETTA-HOCHALPENSTRASSE s několika zatáčkami a úchvatnými výhledy na okolní hory. Dojezd do Voralberska – oblasti Feldkirchu na ubytování, večeři, a nocleh.

3. den: Snídaně. Průjezd Vaduzem a dále autobusem do údolí řeky Albuly až do městečka Tiefencastel, dkud pojedeme vlakem směrem na průsmyk ALBULA typickou švýcarskou úzkorozchodnou arokrásnou železnicí, která výškový rozdíl 1000 metrů překonává systémem noha oblouků a tunelů, a mimo jiné také přes nejvíce fotografovaný objekt ve Švýcarsku  most přes řeku Landwasser, kdy vlak z mostu 70 metrů nad údolím zmizí přímo v tunelu. zhledem k tomu, že most je v zatáčce, je možné pořídit vynikající fotografie. Ve stanici vatý Mořic na nás bude čekat autobus, který pojede přes Julierpass. Přejezd z Mořice  ledovci MORTERATSCH, který leží pod nejvyšší horou východních Alp Piz Berninou .050. m nad mořem - nenáročná procházka k úpatí jednoho z nejdelších ledovců ve Švýcarsku. řes malebný průsmyk OFENPASS (2149 m n. m.) k historickému románskému klášteru üSTAIR, který je zapsán na seznamu UNESCO. Po prohlídce překročíme hranici do Itálie do jižního Tyrolska do města GLURNS na řece ADIGE (920 m n. m.). Dále podél přehradního jezera RESCHENSEE přes průsmyk Reschenpass (1507 m n. m.) do Rakouska a přes města Nauders, Landeck a Innsbruck zpět do České republiky.

4. den: Návrat do ČR v ranních hodinách.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,
skype: interzbiroh,
ck@interzbiroh.cz