Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 28. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
Italská a švýcarská jezera

Lago di Como, Lago Maggiore, Lago di Lugano

 


od 4 290 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Víkendový zájezd pro milovníky krásných parků a zahrad a idylických scenerií hor zrcadlících se ve vodních plochách nádherných Alpských ledovcových jezer. Nechte se oslovit koberci kvetoucích květin, záplavou rododendronů a pestrými záhony neobvyklých rostlin.

Č. zájezdu

Termín

Cena

91180

30.04. - 03.05.

2020

4. 290 

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování v ***hotelu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 18.00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň (možnost přistoupit na trase dle dohody s CK). Přejezd přes SRN do Švýcarska.

2. den: V ranních hodinách příjezd do Itálie okolo Locarna k břehům jezera LAGO MAGGIORE. Celodenní zastávka v lázeňském středisku a letovisku STRESA. Odtud výlet lodí na souostroví, které patří rodině Borromeo. Návštěva ostrova Isola Bella. V 17. století nechal na ostrov hrabě Vitalito Borromei nanosit úrodnou půdu na skálu a vystavět nádherné letní sídlo. Návštěva zahrady v italském stylu v deseti terasách přes 30 metrů vysokých. Možnost zhlédnout květenu jižních krajin. Přeplutí na ostrov Isola Madre na prohlídku krásného anglického parku se vzácnými stromy, keři a vzácnými rozkvetlými květinami. Výjezd lanovkou ze Stresy pod MONTE MOTTARONE (1491 metrů nad mořem) s návštěvou botanické zahrady a nádherným výhledem na jezero. V odpoledních hodinách (v případě časové rezervy) procházka po lázeňské promenádě. V podvečer odjezd do hotelu, večeře a nocleh.

3. den: Snídaně. Okolo LAGO DI LUGANO do městečka Caslano na exkurzi výroby pravé švýcarské čokolády s možností ochutnávky i nákupu. Přejezd k jezeru LAGO DI COMO do nejnavštěvovanějšího a nejromantičtějšího městečka TREMEZZO na návštěvu Villy Charlotta, která leží na břehu jezera proti horskému masivu. Prohlídka světově proslulé terasovité zahrady s řadou vzácných keřů a rostlin. Ve vile je možnost zhlédnout též sbírku soch a jiných uměleckých předmětů. Krátká plavba výletní lodičkou do lázní BELLAGIO – kouzelně položené lázeňské městečko na výběžku oddělující od sebe Lago di Como a Lago di Lecco. Přejezd na prohlídku města COMO s pěkným goticko-renesančním kostelem. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR přes Švýcarsko a Německo.
4. den: Návrat do ČR v ranních hodinách.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz