CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
SLOVENSKO - Spiš, Vysoké Tatry, Liptov

Hory, památky, relaxace v termálech, posezení s goralskou muzikou


od 5 390 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Náš soused je krásná a zajímavá země. Pro turistu, zajímajícího se o přírodní krásy, je pak doslova úplným rájem, protože, jak říkají odborné publikace, Slovensko má jedno z nejzachovalejších a druhově nejbohatších přírodních prostředí v Evropě. Nechte se unášet vzpomínkami a vydejte se na putování po nejznámějších turistických střediscích Vysokých Tater a Spišské Magury.

 

Č. zájezdu

Termín

Cena

91581

07.07. - 11.07.

2021

5. 390
91591

04.08. - 08.08.

2021

5. 390

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 3x ubytování v ***hotelu se snídaní, 2x večeři, 1x piknik v přírodě (skládající se např.: aperitiv 0,5 dcl Spišská borovička, ovčí sýr, domácí klobása, slanina, zeleninová obloha, 200 g Pltnický guláš připravený na ohništi s česnekovým chlebem, zákusek, nápoj pivo/limo/0,2 l víno) s goralskou lidovou muzikou, plavba na vorech s občerstvením, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca 23.00 hod.) - Brno (možnost přistoupit na trase po dohodě s CK). Přejezd přes Moravu na Slovensko. 

2. den: V dopoledních hodinách příjezd do klimatických lázní Štrbské Pleso - nejvýše položené osady ve VYSOKÝCH TATRÁCH, možnost nenáročné procházky k Popradskému plesu, turistický chodník sice nevede na žádný z vrcholů, přesto patří k nezapomenutelným turistickým zážitkům. KEŽMAROK – prohlídka historického centra, Lyceální knihovny se sbírkou 150 000 svazků knih, národní kulturní památky evangelického dřevěného artikulárního kostela a nejkrásnější spišské renesanční zvonice. Přejezd do hotelu, večeře a ubytování. Nocleh. 

3. den: Po snídani přejezd k přehradnímu jezeru Liptovská Mara v Liptovské kotlině o rozloze 21,6 km čtverečních, které vzniklo zatopením obcí. Nejhodnotnější objekty ze zatopených obcí byly přeneseny do Liptovského skanzenu PRIBILINA. Výjimkou je největší křížový dřevěný kostel Evropy v Paludzi, který byl přenesen na okraj sousední obce LAZISKO – Sv. Kříž. BEŠEŇOVÁ – relaxace v termálním koupališti s blahodárnými účinky na organismus díky lithiu obsaženému ve zdejší termální vodě, která vyvěrá z hloubky 1978 m. Návrat na večeři a nocleh.

4. den: Snídaně. Návštěva BELANSKÉ JESKYNĚ – zajímavé krápníkové útvary, podzemní jezero. Odpoledne v PIENINSKÉM NÁRODNÍM PARKU – ČERVENÝ KLÁŠTOR – prohlídka interiérů zdejšího kášterního komplexu, ve kterém dříve žili mniši kartuziánského řádu. Přírodní park Pieninské lípy. Kaňon řeky DUNAJEC – atraktivní plavba na dřevěných goralských pltích po řece, která tvoří hranici mezi Slovenskem a Polskem (na vorech je občerstvení). Po plavbě piknik v přírodě s goralskou lidovou muzikou. Návrat do hotelu  na nocleh. 

5. den: Po snídani VYSOKÉ TATRY – vyhlídkovou jízdou autobusem tatranskými osadami do Starého Smokovce. Úzkokolejnou lanovou dráhou na HREBIENOK, krátká pěší túra kolem Bielikovy chaty k Studenovským vodopádům. Zpět do Starého Smokovce opět lanovou dráhou. Po prohlídceodjezd do ČR. Návrat do ČR do půlnoci.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz