CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
Za termálními prameny 4 měst

Velký Meder, Györ, Mosonmagyaróvár, Bükfürdö


od 5 290 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Č. zájezdu

Termín

Cena

92391

28.10. - 31.10.

2021

5. 290

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 3x ubytování v penzionu s polopenzí ve dvoulůžkových pokojích, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdů:

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca 06.00 hod.) – Brno. (Možnost přistoupit na trase dle dohody s CK.) Průjezd Moravou, Slovenskem a Rakouskem do Maďarska do města MOSONMAGYARÓVÁR, které leží cca 20 km od slovensko-maďarských hranic při ústí řeky Litavy do Dunaje. Celoročně otevřený lázeňský areál, který byl v roce 2008 zcela zrekonstruován a rozšířen, navazuje na historické centrum města. Návštěvníkům nabízí polokrytý termální bazén včetně jacuzzi a tři zážitkové bazény s termální vodou o teplotě 32 – 33°C. Dva bazény obsahují minerální vodu, jeden termálně-minerální vodu. V roce 2009 byl otevřen další nový venkovní plavecký bazén. Dále jsou klientům k dispozici dva menší venkovní léčebné bazény, jeden zčásti krytý sedací léčebný bazén s teplotou 35 – 37 °C, krytý plavecký bazén s teplotou 25 – 27 °C, odpočívárna a léčebné služby. Areál je vhodný pro všechny věkové kategorie. (Více na: www.tha.hu). Přejezd na jižní Slovensko do VEĽKÉHO MEDERU. Večer ubytování (3x v penzionu na jednom místě), večeře formou bufetu a nocleh.

2. den: Snídaně. Celodenní odpočinek (individuální program) v areálu Termálního parku VEĽKÝ MEDER, který je obklopen 100ha lesoparkem a nachází se asi 10 km od maďarských hranic. Vodní plocha krytého bazénu má atypický tvar, má rozlohu 300 m2 a jeho hloubka je 1,3 m. Polokrytý sedací bazén s vyšší teplotou vody vytváří ideální podmínky na odpočinek a relaxaci pro každého návštěvníka. Ve všech bazénech je termální voda s teplotou 27 – 38 °C, vhodná na léčení onemocnění kloubů, páteře a svalstva. Tento komplex kromě bazénů dále nabízí návštěvníkům perličkové koupele, masáž, solárium, saunu a kosmetický salón. V areálu se nachází samoobslužná restaurace a bar. (Více na: http://www.velkymeder.cz.) Večer večeře a nocleh.

Snídaně. Celodenní odpočinek (individuální program) v areálu Termálního parku VEĽKÝ
MEDER, který je obklopen 100ha lesoparkem a nachází se asi 10 km od maďarských
hranic. Vodní plocha krytého bazénu má
atypický tvar, má rozlohu 300 m2 a jeho
hloubka je 1,3 m. Polokrytý sedací bazén
s vyšší teplotou vody vytváří ideální
podmínky na odpočinek a relaxaci pro
každého návštěvníka. Ve všech bazénech
je termální voda s teplotou 27 – 38 °C,
vhodná na léčení onemocnění kloubů, páteře
a svalstva. Tento komplex kromě bazénů dále nabízí návštěvníkům perličkové koupele,
masáž, solárium, saunu a kosmetický salón. V areálu se nachází samoobslužná restaurace
a bar. (Více na: http://www.velkymeder.cz.) Večer večeře a nocleh.

3. den: Po snídani krátká cesta přes slovensko-maďarskou hranici do nedalekého maďarského „města vod“ – GYÖRU. Město nacházející se při soutoku tří řek – Dunaje, Ráby a Rábce a jeho historické centrum, které bylo místem korunovací maďarských králů a přes více než 1000 let sídlem biskupa, je dodnes chráněno hradbami ze 16. století. Koupání v moderním areálu termálních koupališť, který byl vybudován v roce 2003 okolo pramene s termální vodou o teplotě 63 °C tryskající z hloubky 2000 m. Areál nabízí svým návštěvníkům sedací a plavecký krytý bazén, 2 rekreační termální bazény. Teplota vody v bazénech se pohybuje okolo 29 – 38 °C. K dispozici jsou bary a restaurace s občerstvením. (Více na: www.gyortermal.hu). V odpoledních hodinách návrat do Veľkého Mederu. Večeře a nocleh.

4. den: Snídaně. Krátký přejezd do maďarského vyhlášeného lázeňského areálu BÜKFÜRDÖ, které patří k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším maďarským termálním lázním. Bazény jsou napuštěny léčivou vodou o teplotě 32 až 38 °C, plavecké bazény vodou teplou 26 až 28 °C a pro nejmenší jsou přichystána brouzdaliště, která mohou používat jen oni a kde se mohou vycákat v bezpečném prostředí. Oba skluzavkové komplexy v lázních ve vás zanechají nezapomenutelné zážitky. Po koupeli jsou nabízena rozlehlá útočiště a pohodlná lehátka zcela zdarma. (více na: http://bukfurdo.hu). Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz