CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
Do Maďarska za vínem a koupáním

EGER, MIŠKOLC, BOGÁCS, BUDAPEŠŤ


od 5 490 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Maďarsko je čtvrtou turisticky nejatraktivnější zemí Evropy – Balaton, největší sladkovodní jezero ve střední a západní Evropě, ozdravné termální prameny a lázně, obrovské zásoby léčivých minerálních vod, v neposlední řadě světoznámá kuchyně a další gurmánské požitky v podobě různých uzenářských výrobků a vyhlášených nápojů z vinné révy. Dvoumilionová maďarská metropole je pro svoji výstavnost a bohatství kulturních památek často zvána Paříží východu. Je však zároveň jako jediné hlavní město na světě i lázněmi. Je zde kolem 120 horkých minerálních pramenů a v teplé vodě se lze v tomto městě koupat pod širým nebem po celý rok. Kdo má rád Prahu, jistě ocení i historické krásy Budapešti, která se má rovněž čím chlubit, a objevit všechny její pamětihodnosti a skvosty vydá na několikadenní program. Každý se rád vrací do pohody, kde se dobře jí, pije, kde je co k vidění a kde jsou léčivé termální lázně na každém kroku, voní paprika, guláš a v hospůdkách se tančí pravý čardáš.  

Č. zájezdu

Termín

Cena

91921

24.09. - 28.09.

2021

5. 490

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, 3x ubytování v ***hotelu, 3x snídani, 2x večeři,  průvodce, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha (cca 23.00 hodin) a Brno (možnost přistoupit na trase po dohodě s CK). Cesta přes Slovensko do Maďarska.

2. den: Ráno příjezd do BUDAPEŠTI, výjezd na Citadelu vysoko nad městem s fascinujícím výhledem na probouzející se město. Přejezd přes známý Alžbětin most do centra města – zastávka u hlavní městské tržnice překypující ruchem, plné nejrůznějších dobrot a maďarských specialit. V poledních hodinách přejezd do rázovité vinařské obce BOGÁČ nebo MOZOKOVESD v sousedství Egeru. Koupání v místních termálních lázních (léčba revmatických a kloubových onemocnění, zažívacích potíží a krevního tlaku – teplota vody 28 – 35 °C). Ubytování v hotelu, večeře a nocleh.

3. den: Snídaně. Celodenní výlet do MIŠKOLCE – prohlídka města, návštěva tržnice. Návštěva unikátního lázeňského areálu MISKOLC-TAPOLCA, jehož část je umístěna v přírodní jeskyni (léčba neurotických potíží, vysokého tlaku a žaludečních potíží – teplota vody 28 – 32 °C). Po vykoupání přejezd do vinařské obce BOGÁČ na návštěvu místních sklípků, kterých je velké množství na kopečku u obce. Možnost posezení s ochutnávkou místních vín. Večer odjezd, návrat do hotelu na večeři a nocleh.

4. den: Po snídani prohlídka EGERU, nejkrásnějšího barokního města, ležícího uprostřed známé vinařské oblasti (Egri Bikavér, Debroi, Medoc Noir). Přejezd do městečka EGERSZALOK, kde se budete koupat v nových termálních lázních, které byly postaveny u nádherného přírodního útvaru nazývaného „maďarské PAMUKKALE“. Ve večerních hodinách přejezd do „Údolí krásných žen“ na návštěvu místních sklípků na ochutnávku vína a možnost večerního posezení v čárdě s večeří. Po skončení návrat zpět do hotelu na nocleh.

5. den: Snídaně. Přejezd do Budapešti na Náměstí hrdinů se sochami maďarských předků a další zajímavosti. Možnost návštěvy známých Sceseniho termálních lázní. Průjezd BUDAPEŠTÍ – „Paříží východu“, ke hradu, odkud krátkou procházkou k Matyášovu chrámu, Rybářské baště s nádherným výhledem na Pešť, Budínský hrad a parlament. Odjezd z Budapešti v podvečer. Návrat do ČR okolo půlnoci.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz