CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
SAN MARINO & perly SEVERNÍ ITÁLIE

Za poznáním a koupáním
Padova - Urbino - Cattolica


od 8 590 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Další z našich oblíbených prázdninových zájezdu spojující poznávání s koupáním nás zavede na pobřeží Jaderského moře ve střední Itálii do oblasti Palmové Riviéry. Náš **** pobytový hotel Capo Est se nachází v romantické zátoce Vallugola nedaleko menšího přímořského městečka Gabicce Mare. (http://www.capoest.com) Hotel nabízí prostorné klimatizované pokoje, venkovní bazén, soukromou pláž u moře, wellness centrum, restauraci a bar. Gabicce Mare je po mnoho let letoviskem oceněným modrou vlajkou „bandiera blu“ udílenou za čistotu moře.

 

Č. zájezdu

Termín

Cena

91751

23.08. - 29.08.

2021

8. 590

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 4x ubytování v ****hotelu, 4x polopenzi, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 4x ubytování

v ****hotelu, 4x polopenzi, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 21.30 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Cesta přes Německo a Rakousko do Itálie.

2. den: V ranních hodinách příjezd do Pádské nížiny, zastávka na prolídku starobylého univerzitního města PADOVA s mnoha památkami a bohatou minulostí. Prohlídka slavné a monumentální baziliky di Sant´Antonio, která se stala významným poutním místem, procházka historickým centrem s tržním náměstím Piazza delle Erbe, středověkou soudní budovou Palazzo della Ragione, Dómem a křtitelnicí, náměstím Prato della Valle s oválným parkem plným fontán a soch a mnoha dalšími pamětihodnostmi a zajímavostmi. Přejezd na ubytování do hotelu Capo Est. Večeře, nocleh.

3. den: Snídaně. Volný den, koupání, slunění. Pro zájemce polodenní výlet do letoviska CATTOLICA, od 19. století přezdívanému „královna Jadranu“. Prohlídka mořského akvária PARCO MARINO LE NAVI. Park s více než 10 vodními nádržemi má několik tématických tras, které zavedou návštěvníky pod mořské hladiny Středozemního moře, Atlantického, Tichého a Indického oceánu. Večeře a nocleh.

4. den: Snídaně. Výlet do SAN MARINA - jednoho z nejmenších států světa rozkládajícího se na strmých svazích hory Monte Titano. Procházka malebnými uličkami se spoustou obchůdků a podél hradeb spojujících slavné skalní pevnosti s krásnými panoramatickými výhledy (od r.2008 na seznamu UNESCO), prohlídka hlavních pamětihodností a zajímavostí (Pallazzo Pubblico, Basilica del Santo). Odpoledne návrat do hotelu, koupání. Večeře, nocleh.

5. den: Po snídani odjezd do URBINA, pohádkově položeného klenotu renesanční architektury zapsanému na seznamu UNESCO a rodiště slavného malíře Raffaela. Hospodářský úpadek v 16. století se stal předností dneška – město uprostřed středověkých hradeb se od té doby téměř nezměnilo. Prohlídka hlavních pamětihodností: Palazzo Ducale –nejkrásnější renesanční palác v Itálii s uměleckou galerií, dóm, Raffaelův dům. Návrat do hotelu, možnost koupání. Večeře a nocleh.

6. den: : Po snídani uvolnění pokojů, celodenní odpočinek u moře. Slunění, koupání. Ve večerních hodinách odjezd.

7. den: Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz