Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 28. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
Chorvatsko Umag - *pavilon JADRAN

Istrie - letovisko Umag

-hotel s polopenzí


od 8 890 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

CHORVATSKO – ISTRIJSKÝ POLOOSTROV

Istrie – jedna z nejkrásnějších částí jadranského pobřeží – je rozsáhlý trojúhelníkový poloostrov v severní části Jaderského moře, ze severu ohraničený Terstským zálivem a na východě Kvarnerským zálivem. Pobřeží zvláště na západě je převážně nízké a bohatě členěné mnoha zátokami. Údolí a městečka jsou chráněna pahorky. Mezi Porečí a nejjižnějším mysem poloostrova jsou malé skupiny ostrůvků, z nichž nejznámější jsou Brioni – nazývané také ostrovy státníků. Hluboký modrý záliv na východě poloostrova skrývá množství ostrovů s oblázkovými plážemi, zelenými porosty borovic, dobře vybavenými apartmány, hotely a příjemnými lidmi. Západní pobřeží Istrie je známo především střediskem Umag.

Umag – díky nádhernému Jaderskému moři a výhodné poloze na západní části Istrijského poloostrova se stal Umag nejvyhledávanějším přímořským letoviskem nejen Istrie, ale i celého Chorvatska. Podnebí je velice mírné a letní sezona probíhá od května do října. Istrijský poloostrov je považován za turistický ráj pro své množství hotelů a pestrý výběr zábavy. Aromatická vůně pryskyřice z borových lesů, které se místy svažují až k pobřeží, zase láká k procházkám nebo jen k odpočinku v chladivém stínu. UMAG je nejsevernější chorvatské město na západním pobřeží Istrie. Středověké městečko s kulturními a historickými památkami je umístěno v zálivu ve tvaru podkovy. Okolní členité pobřeží s mnoha poloostrůvky a dalšími turistickými středisky je s Umagem spojeno vláčkem.

Pavilon Jadran* s polopenzí

Hotelový pavilon Jadran je součástí hotelu Adriatic, který se nachází v těsné blízkosti. Jedná se o starší komplex nabízející skromnější ubytování s jednoduchým vybavením určeným pro méně náročné klienty, kteří preferují výhodnou cenu před vyšším komfortem ubytování. Pokoje jsou vybaveny 2 lůžky, nočním stolkem s lampičkou, skříní. Jsou s příslušenstvím (koupelnou se sprchovým koutem, WC, umyvadlem). Každý pokoj má nevelký balkon vybavený zahradním nábytem na posezení. Centrální recepce je v hotelu Adriatic. Hosté mohou využívat všechny společenské místnosti, hotelový bazén a hotelovou halu s barem a televizí v hotelu Adriatic. Mohou též využívat terasu hotelu s možností příjemného barového posezení s výhledem na moře.

Pláž: Pláže s pozvolným přístupem do moře jsou vzdálené 20 – 50 metrů od hotelu. Přímo u hotelu Adriatic je moře s betonovými terasami, v těsné blízkosti sousedního hotelu Sipar se nacházejí oblázkové a písečné pláže. Moře s velmi čistou vodou. Není třeba slunečníků. Možnost úkrytu před sluncem pod mnoha stromy a zelenými keři. Prostředí, pláže a moře jsou vhodné pro všechny generace (rodiny s dětmi a důchodce). 

Č. zájezdu

Termín

Cena

Dítě do 14 let na přist. s 2 dospělými osobami  

Dítě do 5 na řádném lůžku s 1 dospělým

Dítě do 14 let na řádném lůžku s 1 dospělým

82030

03.07. - 12.07.

2020

8. 890 3. 990 4. 990 6. 990
82040

07.08. - 16.08.

2020

8. 890 3. 990 4. 990 6. 990
82050

14.08. - 23.08.

2020

8. 890 3. 990 4. 990 6. 990

Program zájezdu:
1. den:
Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 19.00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň (možnost přistoupit na trase po dohodě s CK).
2. den: Příjezd do Umagu v dopoledních hodinách, ubytování okolo 15.00 hodin. Večeře.
3. – 8. den: Vlastní program. Koupání slunění. Možnost výletů lodí po moři – Fisch picnic, Cruzion „panorama“ po okolí, lodní výlet do Benátek, busem do Puly, Postojne jamy, které jsou hrazeny na místě a organizuje je chorvatská agentura Danex.
9. den: Uvolnění hotelu po snídani do 10.00 hodin, možnost koupání a ve večerních hodinách – cca v 18.00 hodin – odjezd do ČR.
10. den: Příjezd do ČR v ranních hodinách.
 

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, 7x ubytování s polopenzí (nově nápoje k večeři), lázeňský poplatek, kompletní „Cestovní pojištění”, pojištění CK proti úpadku.

Příplatek: Jednolůžkové ubytování: 1.900,- Kč/osoba

Cena za dítě do 2 let bez nároku na lůžko: 1.990,- Kč/osoba

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz