CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
MORAVSKOSLEZSKÉ BESKYDY S RELAXEM V LÁZNÍCH DARKOV

Nový Jičín – Štramberk – Frýdek-Místek – Dolní Vítkovice – Ostrava – lázně Darkov – Kopřivnice – Hukvaldy


od 5 290 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

 

Č. zájezdu

Termín

Cena

92421

10.06. - 13.06.

2021

5. 290

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 3x ubytování v ***hotelu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase Plzeň – Rokycany – Beroun - Praha (cca 7,00 hod.) (Možnost přistoupit po trase po dohodě s CK.) NOVÝ JIČÍN - o platnosti přídomku „město klobouků“ nás přesvědčí v domě, kde zemřel generál Laudon, i v Žerotínském zámku. ŠTRAMBERK je rozlohou malé, ale zajímavostmi oplývající městečko. Z dálky viditelná gotická věž Trúba ochraňuje nejen zbytek hradu a město, ale i výrobu proslulých Štramberských uší, malou botanickou zahradu či slavnou jeskyni Šipka. Přejezd do hotelu na večeři a nocleh.

2. den: Snídaně. Dopoledne nenáročná túra na VELKÝ JAVORNÍK s dřevěnou rozhlednou a do Skokanského areálu Jiřího Rašky, v případě nezájmu o túru volno na procházku k Lurdské kapličce, studánce či na naučnou stezku. FRÝDEK MÍSTEK - metropole Lašského regionu vznikla spojením moravského Místku a slezského Frýdku. Volno na oběd nebo možnost návštěvy muzea ve Frýdeckém zámku. Archeopark CHOTĚBUZ je jednou z nejnovějších atrakcí, připomínajících dávnou historii zdejšího kraje. Návrat do hotelu na večeři a nocleh.

3. den: Snídaně. DOLNÍ VÍTKOVICE - Ocelové město. V posledních letech prostory oceláren zcela změnily účel a staly se světově unikátním areálem s vyhlídkou a kavárnou na vysoké peci. OSTRAVA - v historickém centru hornického města se nachází největší radniční komplex ČR, kterému dominuje vyhlídková věž s nádherným výhledem na Beskydy. Náročné hutní profese vyžadují také kvalitní odpočinek, který nejen místním poskytují LÁZNĚ DARKOV. Možnost koupání a relaxace v nejstarších jódových lázních v Evropě. Návrat do hotelu na večeři a nocleh. 4. den: Snídaně. KOPŘIVNICE - prohlídka proslulého Technického muzea Tatra, které kromě unikátní sbírky vozů nabízí i expozici kopřivnického rodáka Emila Zátopka a jeho ženy Dany. HUKVALDY jsou zase rodištěm Leoše Janáčka, který ve zdejší oboře čerpal inspiraci ke svému nejslavnějšímu dílu - proto zde můžete pohladit ocásek Lišce Bystroušce. Procházka oborou sjeleny a daňky ke zřícenině místního hradu, možnost návštěvy Janáčkova muzea nebo ochutnání piva z místního minipivovaru. Vodpoledních hodinách odjezd, návrat ve večerních hodinách.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz