Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 28. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
Itálie - Kronplatz & Andalo 2020

Lyžařská střediska Kronplatz & Andalo

-hotel s polopenzí a bazénem  


od 3 990 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

ITÁLIE - DOLOMITY - 2020

Lyžařské středisko ANDALO je moderně vybavené lyžařské středisko na stejnojmenné hoře. Sjezdovky jsou vzájemně propojeny lanovkami a vleky. Celková délka lyžařských terénů všech stupňů obtížnosti je 50 kilometrů, devadesát procent sjezdovek pokryje sníh ze sněhových děl. Paganella je součástí lyžařského regionu zvaného Skirama Dolomiti Adamello Brenta. Více na: www.paganella.net 

Kronplatz/Plan de Corones: vyhlášené lyžařské středisko uprostřed Dolomit se může pochlubit 119 km sjezdovek, z nichž převážná většina se nachází na jedné z hor. Vrcholu se přezdívá „Pleš“, kvůli tomu, že se na vrcholu se rozkládá rozsáhlá náhorní plošina, z níž se do stran rozbíhá mnoho dobře upravených svahů. Více na: www.kronplatz.com

 

Č.zájezdu

Termín

Cena

91010

30.01. - 03.02.

2020

3. 990

Orientační cena za skipas při využití skupinové slevy:
Andalo 1 den: 36,00 €

Kronplatz 1 den: 52,00 €

Cena zahrnuje:0
2x ubytování v hotelu Waldheim nebo hotelu Regina del Bosco (viz: www.hotelwaldheim.it) v oblasti Ruffre ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím a polopenzí. Snídaně formou bufetu, večeře menu (předkrm, hlavní jídlo a dezert). Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací. Kompletní cestovní pojištění pro turistiku a sport (léčebné výlohy) včetně storna zájezdu, pojištění CK proti úpadku. V hotelu je k dispozici v provozní době zdarma krytý bazén a fitcentrum.

Program zájezdu:
1. den:
Odjezd ve večerních hodinách po trase Praha (cca 23.00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň přes SRN a Rakousko do Itálie. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Možná trasa též přes Písek a České Budějovice – dle dohody. Přejezd přes Rakousko do Itálie.

2. den: V ranních hodinách příjezd do údolí Pustertal. Celodenní lyžování ve středisku KRONPLATZ, kde se z vrcholu (2 275 m) naskýtá kruhový rozhled na jedny z nejhezčích panoramat Dolomit. Ve večerních hodinách příjezd do hotelu, ubytování, večeře a nocleh.

3. den: Snídaně. Odjezd autobusem do lyžařského střediska ANDALO,celodenní lyžování.V podvečer návrat do hotelu, možnost využití bazénu a fitness centra. Večeře a nocleh.

4. den: Snídaně. Odjezd autobusem do lyžařského střediska ANDALO, celodenní lyžování. V podvečerodjezd do ČR přes Rakousko a SRN.
 

5. den: Návrat do ČR v časných ranních hodinách. (Na metro na 05.00 hodin do Prahy.)

Upozornění: Cena nezahrnuje skipas. Klienti mají denně na výběr z několika sportovních aktivit (sjezdové nebo běžkařské tratě, wellness v hotelu). Zároveň je zájezd vhodný i pro nelyžaře s možností individuální turistiky.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz