Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 28. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
Itálie Val di Sole - Madona di Campiglio, Passo Tonale, Andalo 2020

VAL DI SOLE

Madona di Campiglio, Passo Tonale, Andalo 


od 7 490 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Madona di Campiglio – je jedničkou v Alpách pro zimní sporty. Městečko ležící ve výšce 1500 m je výchozím bodem do oblasti s 22 lyžařskými lanovkami s kapacitou 31 000 osob/hod. Ze 120 km sjezdovek je 40 km uměle zasněžováno. Více na: www.skirama.it

Passo Tonale/Ponte di Legno – 70 km sjezdovek dosahující výšky až 3000 m, s možností lyžová- ní na ledovci. Nově vybudovaná lanovka až do Ponte di Legno, kde platí zakoupený skipas.Více na: www.adamelloski.com

Andalo – moderně vybavené lyžařské středisko na stejnojmenné hoře. Sjezdovky jsouvzájemně propojeny lanovkami a vleky. Celková délka lyžařských terénů všech stupňů obtížnosti je 50 km,devadesát procent sjezdovek pokryje sníh ze sněhových děl. Paganella je součástí lyžařské- ho regionu zvaného Skirama Dolomiti Adamello Brenta. Více na: www.paganella.net

Zájezd je vhodný též pro běžkaře
V Madoně di Campiglio se nacházejí běžkařské tratě s výchozím místem v C.C. Magno s běžkařskýmitratěmi 3 km, 5 km a 7,5 km se vstupným 4,00 £, s možností půjčovny lyží a bot, WC a občerstvením.V Passo Tonale je běžecká trať 2,5 km, 3 km a 5 km. Celodenní vstupné 3,00 £. Ve středisku Andalo– Paganella je tříkilometrová trasa vedoucí kolem jezera Andalo.

Č.zájezdu

Termín

Cena

91020

23.02. - 29.02.

2020

7. 490

Orientační cena za skipas při využití skupinové slevy:
Madona di Campiglio 1 den: 36,00 €
Passo Tonale 1 den: 33,00 €
Andalo 1 den: 37,00 €

Cena zahrnuje:

5x ubytování v hotelu Waldheim, v hotelu Regina del Bosco (www.hotelwaldheim.it), nebo v hotelu
Al Larice (www.hotelallarice.it) v oblasti Ronzone - Ruffre s polopenzí. Snídaně formou bufetu, večeře
formou menu (předkrm, hlavní jídlo a dezert). Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem,
kompletní cestovní pojištění pro turistiku a sport (léčebné výlohy) včetně storna zájezdu, pojištění
CK proti úpadku. K dispozici v provozní době zdarma krytý bazén a fitcentrum.

5x ubytování v hotelu Waldheim, v hotelu Regina del Bosco (www.hotelwaldheim.it), nebo v hotelu Al Larice (www.hotelallarice.it) v oblasti Ronzone - Ruffre s polopenzí. Snídaně formou bufetu, večeře formou menu (předkrm, hlavní jídlo a dezert). Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, kompletní cestovní pojištění pro turistiku a sport (léčebné výlohy) včetně storna zájezdu, pojištění CK proti úpadku. K dispozici v provozní době fitcentrum. 

Program zájezdu:

1. den: V ranních hodinách odjezd po trase Praha (cca 07.00 hodin) – Beroun – Rokycany – Plzeň. (Možnost nasednout na trase po dohodě s CK.) Ve večerních hodinách příjezd do hotelu ubytování a nocleh.

2. den: Snídaně a po snídani odjezd busem k lyžařské sjezdovce na MADONA DI CAMPIGLIO. V podvečer návrat do hotelu, možnost využití fitness centra. Večeře. Nocleh.

3. den: Snídaně. Odjezd na celodenní lyžování do střediska MADONA DI CAMPIGLIO. V odvečer návrat do hotelu, možnost využití fitness centra. Večeře a nocleh.

4. den: Snídaně. Odjezd na celodenní lyžování do střediska PASSO TONALE. V podvečer návrat do hotelu, možnost využití fitness centra. Večeře a nocleh.

5. den: Snídaně. Odjezd na celodenní lyžování do střediska PASSO TONALE. V podvečer návrat do hotelu, možnost využití fitness centra. Večeře. Nocleh.

6. den: Snídaně. Po snídani zabalení zavazadel, odjezd autobusem na lyžování do střediska ANDALO. V podvečer návrat do hotelu na večeři, naložení zavazadel a v cca 20.00 hodin odjezd do ČR přes Rakousko a SRN.

7. den: Návrat do ČR v ranních hodinách. 

Upozornění: Cena nezahrnuje skipas. Klienti mají denně na výběr z několika sportovních aktivit (sjezdové nebo běžkařské tratě, wellness). Zároveň je zájezd vhodný i pro nelyžaře s možností individuální turistiky.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz