Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 28. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
ADVENT lodí z PASOVA zimním ÚDOLÍM DUNAJE s obědem

BAD FÜSSING - PASOV

Plavba z Pasova po Dunaji lodí Regina Danubia


od 4 190 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Vydejte se s námi za vánoční atmosférou krásného barokního města na soutoku tří řek. Návštěvu města spojíme s dalšími nevšedními zážitky – koupáním v oblíbených lázních Bad Füssing a adventní plavbou lodí údolím Dunaje s bohatým občerstvením formou bufetu a lidovou hudbou.

 

Č. zájezdu

Termín

Cena

92090

12.12. - 13.12.

2020

4. 190 

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování v ***hotelu s polopenzí, plavbu lodí s obědem, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

LOĎ S OBĚDEM FORMOU BUFETU V CENĚ

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách po trase Praha (cca 06.00 hodin) – Beroun - Rokycany - Plzeň. (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Cesta do Německa. Příjezd na lázní Bad Füssing, největších evropských lázní s legendárními léčivými prameny, ve kterých si dopřejete čas na oddych a odpočinek od předvánočního shonu. Koupání v lázních Europa Therme s 15 venkovními a vnitřními bazény, které se rozkládají na ploše 3 000 m2. Součástí je proudící kanál, vířivky, velký ionizovaný siřičitý bazén, AeroSalzum a různá solária. Teplota vody v bazénech se pohybuje od 27 °C do 42°C. Svou kombinací účinných látek je léčivá voda vhodná zejména při nemocech pohybového aparátu. „Zotavení a uvolnění“ – je už více než 70 let mottem termální oblasti Bad Füssing. Ubytování v hotelu, večeře a nocleh.

2. den: Po snídani přejezd do PASOVA, historického města na soutoku DUNAJE, INNU a ILZU, jehož obraz tvoří vysoké věže, malebná náměstí, křivolaké uličky a romantické nábřežní promenády. Prohlídka vánočně vyzdobeného starého města: barokní dóm sv. Štěpána s největšími varhanami na světě, zbytky opevnění, Nová biskupská rezidence, historická radnice, výhledy na Dolní a Horní hrad. Po procházce centrem města bude následovat zážitková ADVENTNÍ PLAVBA PO DUNAJI vánočně vyzdobenou galalodí Regia Danubia (12.00–16.30 hod.). Během plavby se občerstvíte u excelentního studeného a teplého rautu, k tomu vás bude bavit tradiční lidová hudba. Po jednohodinovém pobytu v rakouském městečku ENGELHARTSZELL následuje zpáteční plavba s moučníkovým rautem. Po návratu do Pasova návštěva adventních trhů na vánočně osvětleném náměstí před velkolepým chrámem sv. Štěpána. V podvečer odjezd. Návrat do ČR do půlnoci. 

 

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz