CK INTER ZBIROH, s.r.o. | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • specialista na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..
KOUZELNÝ ADVENT V POHOŘÍ HARZ

Quedlinburg - Wernigerode - Goslar


od 3 590 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Malebná města pod pohořím Harz se v době adventních trhů ponoří do třpytivých světel, z krásně vyzdobených vánočních stánků se line vůně vanilky, pečených jablek, pražených mandlí a svařeného vína. Historická městská jádra s klikatými dlážděnými uličkami a okouzlující hrázděnou architekturou dotvářejí romantickou atmosféru zdejšího adventu. 

Č. zájezdu

Termín

Cena

92261

04.12. - 05.12.

2021

3. 590 

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování v ***hotelu s polopenzí, kompletní cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinach po trase Plzeň – Rokycany – Beroun - Praha (cca 06,00 hodin) - Ústí nad Labem (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Cesta do Německa. V poledních hodinách příjezd do QUEDLINBURGU – krásného města zapsaného na seznamu UNESCO s hrázděnými domy, renesančním zámkem a velkolepou románskou bazilikou svatého Serváce. Vánoční trh na náměstí Marktplatz byl v minulosti několikrát zvolen za nejkrásnější v Sasku – Anhaltsku a patří k nejromantičtějším v celém Německu. V předvánočním městě najdete i největší adventní kalendář v Německu tvořený 24 domy. Vrcholem zdejšího dění je Advent in den Höfen – advent ve dvorech historických domů, které jsou jinak v průběhu roku uzavřené , a kde je možné zakoupit zajímavé vánoční dárky a ochutnat i různé gastronomické speciality. Přejezd na ubytování do hotelu. Večeře, nocleh. 

2. den: Snídaně. Přejezd do WERNIGERODE – „pestrého města pod Harzem“ s křivolakými uličkami, hrázděnými domy a pohádkovým zámkem. Po prohlídce centra města se známou radnicí, unikátními hrázděnými domy( pitoreskním nejmenším domem, nakloněným hrázděným domem) návštěva zdejšího vánočního trhu patřícího k nejvyhledávanějším předvánočním atrakcím harzkého regionu. Odpoledne návštěva půvabného historického města GOSLAR (na seznamu UNESCO), které bylo po 300 let sídlem římských králů a které se pyšní největším počtem hrázděných domů v Německu. V historickém centru se nachází gotický kostel sv. Kosmy a Damiána, Kaiserpfalz – největší románský palác v Německu, gotická radnice, Siemenshaus a souvislé řady okouzlujících hrázděných domů. Zdejší vánoční trhy byly v roce 2014 zvoleny za nejkrásnější v severním Německu. Středověké domy na náměstí Marktplatz vytvářejí jedinečnou romantickou kulisu vánočnímu trhu s 80 adventními chaloupkami, obřím adventním kalendářem a vánočním lesem s 60 rozzářenými jehličnany. Návrat do ČR do půlnoci. 

 

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz