Branislav Gregorec & Josef Křikava | +420 371 784 918 | ck@interzbiroh.cz
  • 28. rok specialistou nejen na poznávací zájezdy
  • v ceně zájezdu již kompletní cestovní pojištění
  • pojištění proti úpadku
  • nové a špičkově vybavené autokary
  • kvalifikovaní a příjemní průvodci
  • možnost platby poukázkami, dárkové šeky

Chci jet do..ADVENTNÍ BONBÓNEK - VÍDEŇ & JOHANNESBACHKLAMM

Čokoládový advent v alpské soutěsce

 

 

 

 

 


od 3 190 Kč

popis zájezdu v pdf + termíny

Hlavní město Rakouska vás nadchne příjemnou atmosférou, svými historickými památkami. V adventní době se představí návštěvníkům ze své nejromantičtější stránky. Během zájezdu vás čeká navíc adventní bonbónek, a to v pravém slova smyslu ve světě lahodné čokolády, včetně adventního trhu v poklidném světě neporušené přírody alpské soutěsky.

Č. zájezdu

Termín

Cena

92288

na zájezd zbývá 

poslední 

1 volné místo

08.12. - 09.12.

 2018

3. 190 

Cena zahrnuje: Dopravu zájezdovým autokarem s klimatizací a minibarem, průvodce, 1x ubytování v hotelu s polopenzí, kompletní „Cestovní pojištění“, pojištění CK proti úpadku.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách Plzeň – Rokycany– Beroun – Praha (cca 06.00 hodin). (Možnost přistoupit na trase po dohodě s CK.) Cesta do Rakouska. Naše první zastávka bude provoněná čokoládou v městečku GLOGGNITZ - zde se nachází pobočka švýcarské firmy Lindt, jejíž výrobky se považují za nejkvalitnější na evropském trhu. Vhodná příležitost doplnit cukrovinky na vánočním stole. Odpoledne navštívíme netradiční vánoční trh v alpské soutěsce JOHANNESBACHKLAMM. Úžasný adventní trh v přírodě s rozmanitým zbožím jako jsou nejrůznější speciality, dezerty, dárkové předměty, přehlídka práce uměleckých řemeslníků - skláři, kováři, řezbáři, největší nazdobený vánoční strom v Rakousku vysoký více než 20 m. Jedná se o nejvyšší vánoční stromek v celém Rakousku, vyparáděný nadměrnými ozdobami, svíčkami, balíčky. Přejezd na ubytování do hotelu v oblasti Vídně, večeře a nocleh.

2. den: Snídaně. Příjezd do VÍDNĚ – pěší prohlídka adventně vyzdobeného města s průvodcem. HOFBURG – bývalé sídlo rakouských císařů, PŘÍKOPY, sv. ŠTĚPÁN, OPERA, PARLAMENT, RADNICE, BURGTEATER. Individuálně vídeňské tržiště se svérázným koloritem a obchodní třída Mariahilfer Strasse, muzea dle výběru. Volno k návštěvě vídeňského vánočního trhu, který existuje více než 700 let a již v 16. století byl znám „Tomášův trh“ s vánočním zbožím. Pro naše rakouské sousedy je vánoční trh místem setkání, pohody, místem zastavení u hrnečku se svařenýmvínem a místem k rozhovorům s přáteli. V podvečer odjezd. Návrat do ČR do půlnoci.

Přijímáme tyto
poukázky:
Sodexho (Holiday Pass, Flexi Pass) a Cheque Déjeuner (Šek dovolená), Ticket Multi, Ticket Holiday.
+ detail Pojištění CK, UNIQA, pojišťovna a.s., pojistná smlouva číslo: 1357509118 Seznam pojištěných CK: zde
+420 371 784 918,

ck@interzbiroh.cz